فهرست سایت

روش های حمل کالا

فروشگاه e3rah.com از سه راه سفارشات را تحویل مشتریان می نماید:

1-تحویل رایگان درب منزل از طریق ناوگان اختصاصی e3rah.com  مخصوص شهر تهران و سفارشات بیش از 200 هزار تومان 
2-تحویل رایگان از طریق شرکت تیپاکس و یا شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در صورت عدم وجود دفاتر تیپاکس در شهر مورد نظر مخصوص شهرستان ها و کالاهای کمتر از 10 کیلوگرم 
3-تحویل رایگان به باربری جهت حمل به شهر مورد نظر مخصوص شهرستان ها و کالاهای بزرگ (در صورت خرید همزمان دو کالای بزرگ هزینه حمل تا باربری شهرستان نیز توسط فروشگاه e3rah.com تقبل میگردد)


زمان تحویل کالا

کالاهای کوچک به طور معمول در کمتر از سه ساعت تحویل مشتری (در تهران) و یا شرکت تیپاکس خواهد گردید که این شرکت نیز به طور معمول تا 24 ساعت بعد کالا را تحویل مشتری در شهرهای  مختلف مینماید ، کالاهای بزرگ نیز اگر قبل از ساعت 12 ثبت سفارش گردند در همان روز و اگر بعد از ظهر ثبت سفارش گردند در صورت امکان در همان روز و یا حداکثر روز بعد تحویل مشتری یا باربری خواهند گردید.

قابل توجه

در ایام نزدیک به تعطیلات و مناسبت های خاص امکان دارد تحویل کالا بیشتر از زمان های معمول طول بکشد که البته حتما" این موضوع به شکل تلفنی با خریدار هماهنگ میگردد.

شرایط تحویل کالا در اطراف تهران

بابت تحویل کالاهای بزرگ در شهرهای اطراف تهران مانند دماوند ، پردیس ، پرند ، لواسانات و... هزینه ای بسیار کمتر از حد معمول (بابت مابه التفاوت حمل نسبت به تهران) از مشتریان اخذ می گردد.

امکان حمل طبقات و باز و بسته نمودن درب ساید بای ساید

فروشگاه e3rah جهت رفاه حال مشتریان امکان حمل طبقات و باز و بسته نمودن درب ساید توسط افراد حرفه ای و آموزش دیده این حوزه را در نظر گرفته که هزینه حمل هر طبقه یخچال ساید بای ساید 20 هزار تومان ، سایر یخچال ها 15 هزار تومان و انواع لباسشویی ، ظرفشویی ، کولر گازی و تلویزیون های خیلی بزرگ 10 هزار تومان و سایر کالاها رایگان می باشد ضمن این که هزینه باز و بسته نمودن درب انواع ساید نیز 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است و البته در صورت امکان حمل کالاهای فوق با آسانسور هزینه حمل طبقات (طی توافق با راننده) کاهش خواهد یافت.

تحویل درب منازل در شهرستان ها

کالاهای زیر 10 کیلوگرم که توسط تیپاکس یا پست ارسال خواهند گردید قطعا" درب منازل تحویل مشتریان محترم خواهد گردید و در مورد کالاهای بزرگ که توسط باربری ها ارسال می گردند در بسیاری از شهرها این امکان توسط باربری ها ایجاد گردیده که البته مشتری باید با باربری که کالا در آن تحویل می گردد هماهنگ نماید.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.