فهرست سایت


مایکروویو 32لیتری سامسونگ مدل MINI SAMI5-S

Samsung MINI SAMI5-S Solo Microwave Oven-32Litr

برند

Samsung

رنگ


گارانتی


قیمت : 1,273,300 تومان
قیمت برای شما : 1,230,000 تومان

  • ظرفیت لیتر 32
  • ابعاد 37*37*23
  • سیستم پخت یکنواخت    
  • یخ زدایی    
  • گریل    
  • قفل ایمنی کودک    
  • کانوکشن   

نسل جدید ماکروویوهای هوشمند سامسونگ با سنسورهای رطوبت

با سنسورهای تعبیه شده در ماکروویوهای جدید سامسونگ بدون از بین رفتن رطوبت غذا حتی در هنگام یخ زدایی، گرم کردن و پختن غذا، بدون نیاز به دانستن جزئیات کار با دستگاه، تنظیمات به طور هوشمندانه صورت میگیرد. که این سنسور های هوشمند مانع خشک شدن و از بین رفتن رطوبت طبیعی غذای شما می شود.

سیستم پخت یکنواخت غذا یا TDS

توسط این سیستم، غذای شما بصورت همگن و یکنواخت گرم و پخته می شود.

در مدل های متداول در بازار، توزیع گرما از یک منبع صورت می گیرد و حرارت فقط بر یک نقطه از غدا متمرکز می شود. حال آنکه سامسونگ سیستم منحصر به فرد توزیع سه گانه را ابداع نموده که این تکنولوژی ، گرما را از طریق سه منبع توزیع می کند. که سبب می شود غذا به صورت یکنواخت و همگن گرم و پخته شود.


از یخزده تا تازه در یک چشم به هم زدن

دیفراست کردن (یخزدایی) نه تنها زمان بر است بلکه کاری غیرقابل پیش بینی نیز هست. در اکثر موارد غذای شما در یک نقطه آب می اندازد و در قسمتی دیگر مانند سنگ سفت است. اما قابلیت دیفراست سریع سامسونگ به شما اجازه می دهد تا مواد غذایی یخزده را خیلی سریع و بطور یکنواخت دیفراست کنید و آنها را به حالت تازه قبل از یخزدن برگردانید تا غذایی خوشمزه در انتظارتان باشد

مزیت داشتن کانوکشن در ماکروویو چیست؟

داشتن کانوکشن به ماکروویو این امکان را می دهد که گرما به طور یکنواخت به اطراف غذا هدایت شده و در نتیجه مادۀ غذایی سریع تر پخته شود ، ولی درون آن آبدار باقی بماند و درنتیجه غذا طعم بهتری پیدا کند.این قابلیت به ما امکان پختن کیک در مایکروویو را همانند فر معمولی ولی با سرعت و کیفیت بهتر می دهد. با استفاده از فن کانوکشن می توان محفظه داخلی را از قبل گرم کرد و سپس قالب محتوی مواد کیک را داخل مایکروویو قرار داد و برنامه پخت را به آن داد

گریل

قابلیت گریل در مایکروفر با استفاده از المنت های حرارتی، برای سرخ و برشته کردن غذا به کار می رود.

ماست ساز و خمیرساز

 لذت بردن از خمیر تازه و یا هر زمان از روز ماست سالم خواستید با عملکرد تخمیر که از تکنولوژی تخمیر پیشرفته استفاده می کند.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.