فهرست سایت


حالت دهنده مو فیلیپس HP8372

حالت دهنده مو فیلیپس HP8372

برند

Philips

رنگ


گارانتی


قیمت : 625,000 تومان

جهت اطلاع از وضعیت موجودی تماس بگیرید

HP8372 اتویی با صفحاتی بزرگ و از جنس سرامیک است که عملکرد بهتری برای موهای بلند دارد و با تولید یون شفافیت و نرمی مو را افزایش داده و مانع آسیب رسانی جدی به مو می‌شود.

حالت دهنده فیلیپس Philips مدل HP8372 با قابلیت های متعدد جهت آرایش موها می باشد. طراحی شیک و خوش دست بدنه در کنار رنگ آبی بسیار زیبا بر جلوه ی ظاهری دستگاه افزوده است. بر روی بدنه دکمه روشن و خاموش تعبیه شده است که با قرارگیری این دکمه در وضعیت روشن چراغ نشان گر سبز رنگ روشن می شود. ویژگی حالت دهنده ی فیلیپس قابلیت خاموش شدن خودکار آن پس از 60 دقیقه می باشد، به این ترتیب که پس از گذشت 60 دقیقه از زمان روشن بودن دستگاه جهت جلوگیری از داغ شدن بیش از حد، دستگاه خاموش می شود.حالت دهنده ی فیلیپس دارای یک جفت صفحه ی دو رو می باشد. این صفحات مجهز به روکش سرامیکی هستند که موجب محافظت از موها و نرمی و لطافت موها می گردد. با استفاده از این صفحات می توان موها را صاف کرد و یا موج های زیبا و کلاسیک بر روی موها ایجاد نمود. همچنین جهت راحتی کار با دستگاه و مرتب کردن موها در حین کار، همراه دستگاه دو جفت گیره ی فلزی ارائه شده است. طول سیم 1.8 متر می باشد که می توان در هنگام اتو کردن موها به راحتی و سهولت اتو را جابجا کرد. با استفاده از حلقه آویز روی دسته می توانید دستگاه را در هر جا که مایل بودید آویزان نمائید. همراه دستگاه کیف نگهداری ارائه شده است که می توان جهت حمل آسان تمامی لوازم حالت دهنده را در آن قرار داد.

 صفحات شناور در صورت اعمال فشار بیش از حد در حین پروسه صاف کردن جا به جا شده و ساقه مو را از آسیب های احتمالی محافظت می نمایند. سنسور MoistureProtect این سنسور دمای صفحات را با توجه به نیاز موها تنظیم نموده و مانع گرم شدن بیش از حد موها می گردد.سنسور تعبیه شده 30 بار در هر ثانیه دمای موها را اندازه گیری نموده و دما را طوری تنظیم می کند که رطوبت طبیعی موها حفظ گردد.

There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.