فهرست سایت


ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل QG3342

گارانتی شکوفا الکتریک

برند

Philips

رنگ


گارانتی


قیمت : 175,000 تومان

جهت اطلاع از وضعیت موجودی تماس بگیرید

همان‌طور که زنان به زیبایی ظاهر خود می‌پردازند، این موضوع برای مردان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رسیدگی روزانه بهداشتی و آرایشی از قبیل شستشو و مرطوب کردن، استفاده از کرم‌های مرطوب کننده، پاک کننده، شستشو دهنده و غیره کلیدی برای ایجاد پوستی زیبا و در نهایت ظاهری جذاب‌تر است. اما داشتن پوست زیبا تنها راه رسیدن به ظاهری جذاب نیست بلکه پیرایش یا اصلاح موی صورت می‌تواند جذابیت و زیبایی را به ارمغان بیاورد. به کمک پیرایش صورت به فرم‌های مختلف می‌توان سبک متنوعی از ظاهر را ایجاد کرد. حتی برای رفتن به مهمانی می‌توان پیرایش صورت متفاوتی را برای خود در نظر گرفت. ریش‌تراش ابزاری است که به راحتی این هدف را برآورده می‌کند.

QG3342 یک ماشین اصلاح صورت با تیغه‌های استیل ضد زنگ و سری برش مستقیم است. استفاده از تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ مانع از خوردگی در هوای مرطوب می‌شود و به مقاومت دستگاه می‌افزاید. این محصول توانایی کوتاه کردن موهای صورت از 1 تا 20 میلی‌متر را دارد. همچنین برای تراز کردن خط ریش می‌توان از سری خط زن استفاده کرد. به غیر از سری خط‌ زن برای این دستگاه، 3 سری دیگر در نظر گرفته شده است. سری 18 میلی‌متری را برای کوتاه کردن ریش و سری 12 میلی‌متری را برای ته‌ریش می‌توان به کار گرفت و یک سری برای کوتاه کردن موی بینی و گوش استفاده می‌شود. هرچند که QG3342 در برابر رطوبت مقاومت دارد ولی در تماس مستقیم با آب نمی‌توان از آن استفاده کرد. همچنین سری‌های در نظر گرفته شده برای آن قابلیت شستشو ندارند. در پایان می‌توان گفت QG3342 محصولی چند کابردی و مناسب برای افرادی است که نیازمند یک ریش‌تراش برای مصارف خانگی هستند.


مشخصات - تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 1 تا 20 میلی‌متر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 600 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 60 دقیقه - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم)

There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.