فهرست سایت


ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل HQ6996

گارانتی شکوفا الکتریک

برند

Philips

رنگ


گارانتی


قیمت : 185,000 تومان

ریش تراش HQ6996 به صورت با سیم و بی سیم قابل استفاده است، بنابراین می توانید پس از یک ساعت شارژ دستگاه ، به مدت 30 دقیقه یعنی تا 14 مرتبه از آن استفاده نمایید. همچنین می توان این دستگاه را سه دقیقه شارژ سریع نموده و برای یک مرتبه اصلاح استفاده کرد. نشانگر شارژ فیلیپس، وضعت شارژ دستگاه را نشان می دهد. این ریش تراش مجهز به سیستم واکنشی انعکاسی و تیغه های شناور و مستقل است. به همین دلیل در هنگام تماس با صورت، با انحنای صورت و گردن شما منطبق می گردد. ریش تراش HQ6996 فیلیپس مجهز به تکنولوژی پیشرفته بالا آوردن و برش موست. بنابراین می تواند تمام موهای ریز و تازه رشد کرده را اصلاح کند. جنس تیغه های این مدل از استیل ضد زنگ است. این تیغه ها به گونه ای طراحی شده‌اند که امکان تراشیدن مؤثر و نزدیک را فراهم می کند.

ریش تراش فیلیپس با طراحی زیبا، قدرتمند و بی سر و صدا صورت و گردن شما را اصلاح می‌کند. این دستگاه دارای تیغه‌ی مخصوص پیرایش دقیق سبیل و خط ریش است که در قسمت پشتی ریش تراش قرار گرفته و با استفاده از دکمه ی کشویی واقع در پشت ریش تراش می توان خط زن را بالا آورد. تیغه های HQ6996 قابل تعویض هستند. طراحی این محصول فیلیپس ارگونومیک است و به همین دلیل امکان قرارگیری آن را در دستان شما برای اصلاحی راحت‌تر فراهم می‌کند. این ریش تراش دارای محفظه‌ی جمع آوری موست که موهای در حال اصلاح را در داخل محفظه جمع کرده و از ریخته شدن موها جلوگیری می‌کند. این دستگاه دارای سر پلاستیکی است که جهت محافظت از تیغه‌ها بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد.


مشخصات: - تکنولوژی اصلاح: برش چرخشی                       - جنس تیغه: استیل ضد زنگ                    - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر              - قابلیت اصلاح با شماره صفر                       - دارای خط زن                - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه             - مدت استفاده پس از شارژ: 35 دقیقه           - دارای طراحی ارگونومیک             - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم)                - سایر ویژگی‌ها: - سیستم واکنش انعکاسی با انحنای صورت و گردن شما منطبق می شود            - دارای سری قابل تعویض


There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.