فهرست سایت


ماشین اصلاح سر فیلیپس QC5115

گارانتی شکوفا الکتریک

برند

Philips

رنگ


گارانتی


قیمت : 105,000 تومان

همان‌طور که زنان به زیبایی ظاهر خود می‌پردازند، این موضوع برای مردان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رسیدگی روزانه بهداشتی و آرایشی از قبیل شستشو و مرطوب کردن، استفاده از کرم‌های مرطوب کننده، پاک کننده، شستشو دهنده و غیره کلیدی برای ایجاد پوستی زیبا و در نهایت ظاهری جذاب‌تر است. اما داشتن پوست زیبا تنها راه رسیدن به ظاهری جذاب نیست بلکه پیرایش یا اصلاح موی سر می‌تواند جذابیت و زیبایی را به ارمغان بیاورد. به کمک پیرایش موی سر به فرم‌های مختلف می‌توان سبک متنوعی از ظاهر را ایجاد کرد. حتی برای رفتن به مهمانی می‌توان پیرایش سر متفاوتی را برای خود در نظر گرفت. ماشین اصلاح وسیله‌ای است که به‌راحتی این هدف را برآورده می‌کند.

ماشین اصلاح QC5115 ساخت شرکت «فیلیپس» (Philips)، دارای سری‌ برش مستقیم است که به کوتاه کردن موهای سر با مرزبندی مشخص کمک می‌کند. جنس تیغه‌های این محصول از استیل ضدزنگ است که مانع از خوردگی در هوای مرطوب می‌شود و به مقاومت دستگاه می‌افزاید. این محصول سری‌های قابل شستشو دارد که در صورت کثیف شدن می‌توان آن‌ها شست. با استفاده از QC5115 می‌توان موهای سر را در اندازه‌های 3 تا 21 میلی‌متر کوتاه کرد. برق خانگی به‌عنوان تنها منبع تغذیه برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. QC5115 دارای تکنولوژی برش مستقیم، تیغه از جنس استیل ضد زنگ، سری قابل شستشو و منبع تغذیه‌ی برق خانگی است.


مشخصات:     - تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم            - جنس تیغه: استیل ضد زنگ              - اندازه اصلاح: 3 تا 21 میلی‌متر        - دارای سَر قابل شستشو          - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم)              - سایر ویژگی‌ها: - تنظیم دقیق اندازه طول موها با فواصل 2 میلی متری    - تنظیمات طول بسیار دقیق (10 تنظیم حداکثر تا 21 میلی متر)           - شانه ها و تیغه های گرد از خراشیدگی پوست جلوگیری می کند          - طراحی کوچک و سبک         - بدون نیاز به مراقبت از تیغه            - این دستگاه تنها با سیم متصل به برق شهری قابل استفاده است


There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.