فهرست سایت


مخلوط کن مولینکس LM238

گارانتی بدرسان الکتریک

برند

Moulinex
قیمت : 0 تومان

توقف فروش

مخلوط‌کن مولینکس مدل LM238 یکی از قدرت‌مندترین مدل‌های تولید شده از سوی این برند است. موتور در نظر گرفته شده برای این مدل یک نمونه 600 واتی است. روی بدنه این محصول یک کلید چرخان قرار گرفته که کاربر به کمک آن می‌تواند سرعت چرخش تیغه آن را در دو سرعت تنظیم کند. علاوه بر این می‌تواند با چرخاندن کلید به سمت چپ به حالت لحظه‌ای دست پیدا کند.

بدنه این دستگاه به‌طور کامل از پلاستیک ساخته شده و پارچ در نظر گرفته شده برای آن یک نمونه 1.6 لیتری است. از آنجایی‌که موتور استفاده شده در این مدل قدرتمند است، بنابراین باید یک تیغه مستحکم و حرفه‌ای نیز آن را همراهی کند تا این مخلوط‌کن بتواند انواع و اقسام میوه‌ها و یخ را خرد و مخلوط کند. بنابراین مولینکس از یک تیغه چهار پره برای این محصول استفاده کرده تا دستگاه عملیات خرد و مخلوط کردن مواد را با بالاترین سرعت ممکن انجام دهد.


مشخصات مخلوط کن:   - توان مصرفی: 600 وات - ظرفیت پارچ: 1.6 لیتر - تنظیمات سرعت: دارد - تعداد تنظیمات سرعت: 2 سرعته - عملکرد پالس: دارد - سایر مشخصات: آسیاب مخصوص مواد سخت، خرد کن کوچک، تیغه 6 پره مناسب برای خرد کردن یخ، ساخت کشور فرانسه 600 تا 800 وات 1.5 تا 2.0 لیتر


There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.