فهرست سایت


جاروشارژی FC6140 فیلیپس

جاروشارژی FC6140 فیلیپس

برند

Philips

رنگ


گارانتی


قیمت : 220,000 تومان

جهت اطلاع از وضعیت موجودی تماس بگیرید

جاروشارژی فیلیپس Philips مدل FC6140

مینی جاروی شارژی فیلیپس دارای باطری 3.2 ولتی از جنس باطری پر قدرت و دوام نیکل متال هیدراید می باشد. این باطری ها کمترین اثرپذری را نسبت به زمان دارند. باطری های NiMH استفاده شده در این دستگاه در مقایسه با باطری های NiCd که در اکثر جاروها می باشد دارای توان بادوام بیشتری می باشد.

گردش هوای گردبادی و سیستمی با دو مرحله فیلتر بهترین کیفیت کارکرد را برای شما تضمین می کند. این سیستم با حفظ گردو خاک در مخزن و ایجاد مکش قوی بر کیفیت تمیز کاری می افزاید . فیلتر اول اکثر گردوخاک را جذب کرده و فیلتر دوم ذرات ریزتر را جدا می کند. ضمنا تمیز کردن خود مخزند نیز تنها با یک کلیک و جدا کردن نازل دستگاه امکان پذیر است.

دستگاه دارای پایه با قابلیت نصب بر روی دیوار و یا قرار گرفتن بر روی میز می باشد و این به معنای امکان قرار گیری در بهترین محل جهت استفاده شما میباشد. پایه جاروشارژی بسیار ظریف و مطابق طراحی جدید ساخته شده است . دسته حلقوی دستگاه استفاده و نگهداری از جاروشارژی را ساده تر کرده است.شما می توانید دستگاه را به هر شکلی که دوست دارید نگه دارید و جهت تمیز کردن بخش های مختلف از آن استفاده نمایید .

دو برس جهت تمیز کردن مبل و گوشه ها به همراه دستگاه میباشد. با کمک این برس ها امکان تمیز کردن مکانهایی که گردو خاک به آنها چسبیده و یا به راحتی در دسترس نیستند استفاده می شود. از جمله این کاربردها تمیز کردن صفحه کلید کامپیوتر ، داخل و گوشه های کنسول ماشین ، داشبود اتومبیل ، کنار صندلی ، مبل و گوشه اتاق را می توان نام برد.

There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.