فهرست سایت


جاروبرقی تاروس 2000 وات روتل مدل U61.6


برند

Rotel

رنگ


گارانتی


قیمت : 450,000 تومان

قدرت مکش: هرچه قدرت مکش جارو برقی بیشتر باشد، قدرت تمیز کردن آن هم بیشتر است. البته معمولاٌ این قدرت قابل تنظیم بوده و برای سطوح مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال باید دقت کرد برای جارو کردن فرش، از درجه مخصوص آن استفاده کرد، زیرا در غیر اینصورت فرش ها به مرور نازک و فرسوده می شوند. در بعضی جاروها تنظیم مکش بر روی خود جارو و در برخی دیگر بر روی دسته قرار گرفته است که در گروه دوم نیازی به خم شدن برای تنظیم درجه نیست.

میزان صدا: جاروبرقی یکی از وسایل پرصدا بوده که به دلیل اینکه در موقع کار در فاصله نزدیک قرار دارد، تحمل صدای آن برای مدت طولانی می تواند خسته کننده باشد. میزان بلندی صدای جاروبرقی با واحد دسیبل مشخص می شود. اگرچه میزان این صدا با قدرت موتور رابطه دارد، اما امروزه شرکت ها جاروهایی با قدرت بالا اما صدای کم را نیز روانه بازار کرده اند.

کیسه جارو: برخی از جاروبرقی ها آشغال ها را داخل کیسه ای جمع کرده و برخی دیگر بدون نیاز به کیسه آنها را بسیار فشرده کرده و در محفظه ای جمع آوری می کنند. بعضی جاروبرقی ها هم، هم قابلیت کار با کیسه و هم بدون کیسه را دارند. برخی از جاروبرقی هایی که با کیسه کار می کنند؛کیسه از نوع دائمی و در انواع دیگر قابل تعویض است، اما برای حفظ بهداشت و سلامتی بهتر است جاروبرقی هایی را انتخاب کنیم که کیسه آنها قابل تعویض باشد. در جاروهایی که نیاز به کیسه ندارند، باید توجه داشت که اگرچه هزینه و دردرسر تهیه و استفاده از کیسه وجود ندارد، اما خالی کردن مخزن دستگاه هم به ویژه برای افرادی که از ناراحتی های تنفسی رنج می برند، آسان نیست.


There is no introduction for this product yet.

ما در این سایت از کوکی‌ها استفاده کرده ایم. ادامه بازدید شما به منزله قبول این موضوع است.